This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Trochę o mnie, czyli o fotografie ślubnym.

88′ to dobry rocznik. Fotografia jest ze mną od 15 roku życia, aż do dzisiaj, a fotografia ślubna od 2011. Niektóre decyzje życiowe zostały podjęte z jej powodu tylko po to, żeby mogła ze mną zostać. Fotografia daje coś więcej niż uwiecznianie chwil, archiwizowanie i rozwój. Przede wszystkim, i to cenię najbardziej, dzięki niej poznaję ogromną ilość ciekawych ludzi od strony, od której sami siebie nie znają. Spontaniczne reakcje i zachowania wychodzą na wierzch w niecodziennych sytuacjach, a właśnie taką jest sesja zdjęciowa, czy reportaż w dniu ślubu, kiedy to emocje wirują w powietrzu jak szalone.

Pochodzę z Lubina, tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam i tutaj pracuję. Zdjęcia wykonuję w całej Polsce i poza nią. Na początku swojej przygody zaczynałem w fotografii reportażowej i ulicznej, bo wydawało mi się, że to właśnie w tej kategorii jest nieskończona ilość tematów. Nie myliłem się. Chcąc być z ludźmi trochę dłużej podczas zdjęć postanowiłem spróbować się w portrecie, który przyniósł mi kilka drobnych sukcesów komercyjnych i nie tylko. To w nim zostałem najdłużej, ale następstwem była fotografia modowa…i tutaj zaczyna się moje 5 minut. Dużo ciężkiej pracy, dużo nowej wiedzy i ten jeden punkt, który na pewno każdy fotograf miał w swojej karierze – “zaczynam fotografię od nowa”. Otrzymałem mnóstwo wskazówek, odbyłem wartościowe szkolenia, które skierowały moje spojrzenie na fotografię zupełnie w innym kierunku. Miałem możliwość uczestniczenia w jednym z komercyjnych programów telewizyjnych, gdzie podejrzałem prace lepszych od siebie. Całe to doświadczenie, wiedza i umiejętności chciałbym Państwu pokazać w swojej galerii zdjęć ślubnych. Tam właśnie jest to wszystko, co opisałem wyżej, czyli duża część mojego życia i część mnie samego. Resztę opowiem Wam w trakcie zdjęć… A co słychać u Was?

PORTFOLIO

Porady dla par

studio O mnie
DSC 0167 1024x680 O mnie
DSC 0159 1024x680 O mnie
DSC 0019 1024x680 O mnieNapisz do mnie